Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Not found
oc: Pas trobat

en: configure
oc: configurar

en: 1 item | @count items
oc[0]: @count element
oc[1]: @count elements

en: Percentage (%)
oc: Percentatge (%)
