Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: configure
pl: konfiguruj

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: Small Packages
pl: Mała paczka
