Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: configure
ro: configurează

en: 1 item | @count items
ro[0]: 1 articol
ro[1]: @count articole
ro[2]: @count de articole

en: Small Packages
ro: Pachete mici
