Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: configure
ru: настроить

en: 1 item | @count items
ru[0]: @count элемент
ru[1]: @count элемента
ru[2]: @count[2] элементов

en: Percentage (%)
ru: Процент (%)

en: Estimated delivery
ru: Ожидаемая дата доставки

en: Small Packages
ru: Малые пакеты

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - выполнение заказа

en: Multiplier (×)
ru: Коэффициент (×)

en: Addition (!currency)
ru: Надбавка (!currency)
