Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: configure
sk: konfigurácia

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: Percentage (%)
sk: Percentuálny podiel (%)

en: Estimated delivery
sk: Odhadované doručenie

en: Small Packages
sk: Malé balíky

en: Multiplier (×)
sk: Násobiteľ (×)

en: Addition (!currency)
sk: Súčet (!currency)
