Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: configure
sl: nastavi

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov
