Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: configure
sv: konfigurera

en: 1 item | @count items
sv[0]: 1 artikel
sv[1]: @count artiklar

en: Percentage (%)
sv: Procent (%)

en: Estimated delivery
sv: Preliminär leverans

en: Small Packages
sv: Små paket

en: Ubercart - fulfillment
sv: Ubercart - genomförande

en: Multiplier (×)
sv: Multiplikator (x)

en: Addition (!currency)
sv: Tillägg (!currency)

en: Markups
sv: Pålägg

en: Addition (!mass)
sv: Tillägg (!mass)

en: 1 package | @count packages
sv[0]: 1 paket
sv[1]: @count paket

en: Account number and authorization information.
sv: Kontonummer och tillståndsinformation.

en: Preferences that affect computation of quote.
sv: Valmöjligheter som påverkar beräkningen av fraktoffert.
