Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: configure
ta: முறையமை

en: 1 item | @count items
ta[0]: 1 பொருள்
ta[1]: @count பொருட்கள்
