Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Not found
th: ไม่พบ

en: configure
th: ตั้งค่า

en: 1 item | @count items
th[0]: 1 รายการ
th[1]: @count รายการ
