Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: configure
tr: yapılandır

en: 1 item | @count items
tr[0]: 1 öğe
tr[1]: @count öğe

en: Small Packages
tr: Küçük Paket
