Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: configure
vi: cấu hình

en: 1 item | @count items
vi[0]: 1 mục

en: Percentage (%)
vi: Tỷ lệ (%)
