Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: configure
hu: beállít

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: Percentage (%)
hu: Százalék (%)

en: Estimated delivery
hu: Várható szállítás

en: Small Packages
hu: Kis csomagok

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: Multiplier (×)
hu: Szorzó (×)

en: Markups
hu: Jelölők

en: 1 package | @count packages
hu[0]: 1 csomag
hu[1]: @count csomag

en: Rate markup
hu: Mérték jelölés

en: Weight markup
hu: Súly jelölés
