Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: configure
is: stilla

en: 1 item | @count items
is[0]: 1 færsla
is[1]: @count færslur
