Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: configure
lt: konfiguruoti

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Estimated delivery
lt: Apskaičiuotas pristatymas

en: Small Packages
lt: Mažas paketas

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Multiplier (×)
lt: Dauginimas (x)

en: Addition (!currency)
lt: Papildomai (!currency)
