uc_cck_access (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Details
ast: Detalles

en: Order
ast: Orde
