uc_cck_access (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Fields
be: Палі

en: Details
be: Падрабязна

en: Order
be: Парадак

en: Duration
be: Працягласць

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: Access type
be: Тып дасягу
