uc_cck_access (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: 1 hour | @count hours
bn[0]: 1 ঘন্টা
bn[1]: @count ঘন্টা

en: 1 day | @count days
bn[0]: 1 দিন
bn[1]: @count দিন

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Order
bn: ক্রম
