uc_cck_access (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Details
eo: Detaloj

en: Order
eo: Ordo

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj

en: Access type
eo: Alira tipo
