uc_cck_access (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Item
et: Kirje

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Fields
et: Väljad

en: item
et: toode

en: Details
et: Üksikasjad

en: Order
et: Järjestus

en: Expiration
et: Aegumine

en: Duration
et: Kestus

en: hour(s)
et: tund(tunnid)

en: day(s)
et: päev(ad)

en: week(s)
et: nädal(ad)

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Available
et: Saadaval

en: <Any>
et: &lt;suvaline&gt;

en: year(s)
et: aasta(d)

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp
