uc_cck_access (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Save
fil: Pangalagaan

en: 1 hour | @count hours
fil[0]: 1 oras
fil[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
fil[0]: 1 araw
fil[1]: @count araw

en: 1 year | @count years
fil[0]: 1 taon
fil[1]: @count taon

en: 1 week | @count weeks
fil[0]: 1 linggo
fil[1]: @count linggo
