uc_cck_access (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Item
id: Barang

en: Access control
id: Kendali akses

en: (none)
id: (tidak ada)

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: 1 minute | @count minutes
id[0]: 1 menit
id[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: Fields
id: Bidang isian

en: Details
id: Rincian

en: Order
id: Urutan

en: Duration
id: Durasi

en: Remove Checked
id: Hapus Terpilih

en: 1 second | @count seconds
id[0]: 1 detik
id[1]: @count detik

en: Available
id: Ketersediaan

en: 1 year | @count years
id[0]: 1 tahun
id[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
id[0]: 1 pekan
id[1]: @count pekan

en: 1 month | @count months
id[0]: 1 bulan
id[1]: @count bulan

en: Access type
id: Jenis akses

en: My content
id: Konten-ku
