uc_cck_access (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Fields
kk: Өрістер

en: Details
kk: Мәліметтер

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: Access type
kk: Рұқсат түрі
