uc_cck_access (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: (none)
kn: (ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: 1 year | @count years
kn[0]: ೧ ವರ್ಷ
kn[1]: @count ವರ್ಷಗಳು

en: 1 week | @count weeks
kn[0]: ೧ ವಾರ
kn[1]: @count ವಾರಗಳು
