uc_cck_access (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Item
ku: دانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Order
ku: ڕیز

en: Available
ku: هەیە

en: 1 year | @count years
ku[0]: 1 ساڵ
ku[1]: @count ساڵ

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان
