uc_cck_access (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Fields
lt: Laukeliai

en: item
lt: elementas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Order
lt: Tvarka

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Duration
lt: Laikas

en: hour(s)
lt: valanda

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: year(s)
lt: metai

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: If the order status is not already Payment Received.
lt: Jei užsakymo būsena dar ne Mokėjimas Gautas.

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Save feature
lt: Išsaugoti savybę

en: Access type
lt: Prieigos tipas
