uc_cck_access (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: 1 year | @count years
my[0]: ၁ နှစ်
my[1]: @count နှစ်

en: 1 week | @count weeks
my[0]: ၁ ပတ်
my[1]: @count ပတ်
