uc_cck_access (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: User
ps: غړی

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Details
ps: سپړنې

en: Order
ps: اوډون

en: 1 year | @count years
ps[0]: ۱ کال
ps[1]: @count کلونه

en: 1 week | @count weeks
ps[0]: ۱ اونی
ps[1]: @count اونی

en: 1 month | @count months
ps[0]: ۱ میاشت
ps[1]: @count میاشتې
