uc_cck_access (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Order
sl: Vrstni red

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: Access type
sl: Tip dostopa
