uc_cck_access (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணித்தியாலம்
ta[1]: @count மணித்தியாலங்கள்

en: 1 day | @count days
ta[0]: 1 நாள்
ta[1]: @count நாட்கள்

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: 1 year | @count years
ta[0]: 1 வருடம்
ta[1]: @count வருடங்கள்

en: 1 week | @count weeks
ta[0]: 1 வாரம்
ta[1]: @count வாரங்கள்
