uc_cck_access (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: (none)
ta: (ஏதுமில்லை)

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்

en: 1 day | @count days
ta[0]: 1 நாள்
ta[1]: @count நாட்கள்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Order
ta: வரிசை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: <Any>
ta: <எதுவும்>

en: 1 year | @count years
ta[0]: 1 வருடம்
ta[1]: @count வருடங்கள்

en: 1 week | @count weeks
ta[0]: 1 வாரம்
ta[1]: @count வாரங்கள்

en: 1 month | @count months
ta[0]: 1 மாதம்
ta[1]: @count மாதங்கள்
