uc_cck_access (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Fields
az: Sahələr

en: Details
az: Detallar

en: Duration
az: Müddət

en: Available
az: Mövcuddur

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Access type
az: Giriş növü
