uc_cck_access (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: <Any>
bo: <གང་རུང>
