uc_cck_access (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Fields
bs: Polja

en: Details
bs: Detalji

en: Order
bs: Poredak

en: <Any>
bs: <Bilo koji>

en: 1 year | @count years
bs[0]: 1 godina
bs[1]: @count godine
bs[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
bs[0]: 1 sedmica
bs[1]: @count sedmice
bs[2]: @count sedmica
