uc_cck_access (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Item
eu: Elementua

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Fields
eu: Eremuak

en: item
eu: elementu

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Order
eu: Ordena

en: Duration
eu: Iraupena

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu

en: Available
eu: Gaituta

en: <Any>
eu: <Edozein>

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 week | @count weeks
eu[0]: aste 1
eu[1]: @count aste

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik

en: Access type
eu: Atzipen mota
