uc_cck_access (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Details
gu: વિગતો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: 1 year | @count years
gu[0]: ૧ વર્ષ
gu[1]: @count વર્ષો

en: 1 week | @count weeks
gu[0]: ૧ અઠવાડિયું
gu[1]: @count અઠવાડિયાઓ

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ
