uc_cck_access (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Fields
hr: Polja

en: Details
hr: Detalji

en: Order
hr: Redoslijed

en: Duration
hr: Trajanje

en: <Any>
hr: <Bilo koji>

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
hr[0]: @count tjedan
hr[1]: @count tjedna
hr[2]: @count tjedana

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci

en: Access type
hr: Tip pristupa
