uc_cck_access (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: 1 year | @count years
mr[0]: १ year
mr[1]: @count वर्षे

en: 1 week | @count weeks
mr[0]: १ आठवडा१ दिवस
mr[1]: @count आठवडे
