uc_cck_access (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Access control
pt: Controlo de acessos

en: (none)
pt: (nenhum)

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: 1 minute | @count minutes
pt[0]: 1 minuto
pt[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Fields
pt: Campos

en: Details
pt: Detalhes

en: Order
pt: Ordem

en: Expiration
pt: Expirar

en: Duration
pt: Duração

en: Remove Checked
pt: Remover Seleccionado

en: hour(s)
pt: hora(s)

en: day(s)
pt: dia(s)

en: week(s)
pt: semana(s)

en: month(s)
pt: mês(es)

en: 1 second | @count seconds
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos

en: Available
pt: Disponível

en: <Any>
pt: -Qualquer-

en: year(s)
pt: ano(s)

en: 1 year | @count years
pt[0]: 1 ano
pt[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
pt[0]: 1 semana
pt[1]: @count semanas

en: 1 month | @count months
pt[0]: 1 mês
pt[1]: @count meses

en: Access type
pt: Tipo de acesso

en: My content
pt: Meu conteúdo
