uc_cck_access (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Item
sv: Artikel

en: Access control
sv: Behörighet

en: (none)
sv: (inget)

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: 1 minute | @count minutes
sv[0]: 1 minut
sv[1]: @count minuter

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Fields
sv: Fält

en: item
sv: objekt

en: Details
sv: Detaljer

en: Order
sv: Ordning

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Remove Checked
sv: Ta bort kontrollerade

en: Delay
sv: Fördröjning

en: hour(s)
sv: timmar

en: day(s)
sv: dag(ar)

en: week(s)
sv: veckor

en: month(s)
sv: månad(er)

en: 1 second | @count seconds
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Available
sv: Tillgänglig

en: <Any>
sv: &lt;Alla&gt;

en: year(s)
sv: år

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
sv[0]: 1 vecka
sv[1]: @count veckor

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
sv: sOm saldot är mindre eller samma som 0 kr.

en: If the order status is not already Payment Received.
sv: Om beställningsstatusen inte redan är Betalningen mottagen.

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: Save feature
sv: Spara funktion

en: Access type
sv: Behörighetsttyp

en: one day | @count days
sv[0]: en dag
sv[1]: @count dagar
