uc_cck_access (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Item
ur: شے

en: Access control
ur: رسائی کا اختیار

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: Details
ur: تفصیلات

en: 1 year | @count years
ur[0]: 1سال
ur[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
ur[0]: 1ھفتہ
ur[1]: @count ھفتے

en: 1 month | @count months
ur[0]: ۱ مہینہ
ur[1]: @count مہینے
