Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Test
ca: Prova

en: Link
ca: Enllaç

en: Logo URL
ca: URL del logotip

en: Approved
ca: Aprovat

en: Login ID
ca: ID d'identificació

en: Transaction key
ca: Clau de la transacció

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Authorization
ca: Autorització

en: Submit order
ca: Realitza la comanda
