Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Production
el: Παραγωγή

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Transaction key
el: Κλειδί συναλλαγής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Not checked
el: Δεν ελέγχθηκε

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας
