Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Approved
et: Kinnitatud

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Not checked
et: Pole valitud

en: AVS error
et: AVS viga

en: Submit order
et: Kinnita tellimus
