Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Link
eu: Esteka

en: Approved
eu: Onartuta

en: NO
eu: EZ

en: YES
eu: BAI

en: less
eu: gutxiago
