Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Test
he: בדיקה

en: Link
he: קישור

en: Approved
he: מאושר

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit order
he: שלח הזמנה
