Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: more
hi: और भी

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Link
hi: कड़ी

en: Approved
hi: स्वीकृत
