Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Link
hr: Poveznica

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
