Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Test
jv: Ujian

en: Link
jv: Tautan
