Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Link
ku: بەستەر
