Chase Paymentech for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Link
sk: Odkaz

en: Logo URL
sk: URL adresa loga

en: Approved
sk: Schválené

en: Production
sk: Produkcia

en: Match
sk: Zhoda

en: Transaction key
sk: Transakčný kľúč

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: No response
sk: Žiadna odpoveď

en: Capture
sk: Zachytiť

en: AVS error
sk: Chyba AVS

en: Address information is unavailable
sk: Informácie o adrese sú nedostupné

en: No Match
sk: Žiadna zhoda

en: Not Processed
sk: Nespracované

en: Issuer unable to process request
sk: Vydavateľ nie je schopný spracovať požiadavku

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky
